O naší autoškole
Autoškola Neuschl využívá nejnovější trendy ve výuce a současně staví na osvědčených metodických postupech zkušených učitelů. Investujeme do kvalitního vozového parku a moderních učebních pomůcek. Naším posláním je šíření osvěty, o správném dopravním chování, mezi řidiče. Usilujeme, aby za volant a řídítka sedalo co nejvíce předvídavých a ohleduplných osob. Učíme naše klienty citlivému přístupu k životnímu prostředí.
Historie v kostce
Autoškolu založil Dalibor Neuschl v roce 1992. Ve své bývalé profesi středoškolského učitele a později i učitele autoškoly získal cenné zkušenosti pro kvalitní vzdělávací základ nové firmy. S velkým entusiasmem a nasazením se tak za krátkou dobu stala nová firma jednou z nejznámějších a nejvyhledávanějších autoškol v regionu Znojemska. Do dnešních dnů je známá zejména pro kvalitní přípravu a odpovědnost vůči svým klientům. Osobní přístup a zdvořilé chování bylo a je u nás samozřejmostí.
Učitelé
Ing. Marek Neuschl
Dalibor Neuschl
Bc. Jiří Bartoš
Dalibor Krutiš
Mojmír Neuschl
Reference
Naší autoškolou prošlo za 28 let mnoho spokojených klientů. Všech si vážíme a vybíráme zajímavé ohlasy z posledních let.

Na tuto autoškolu nedám dopustit :). I když jsem měla při závěrečných zkouškách strach asi jako každý, věděla jsem, že naučené to mám dobře. Právě i ta psychologie a úcta k jízdě, dát přednost chodcům, umět předvídat. To je důležité a to nám bylo vštěpováno. Hlavně mi bylo sympatické, že nemusíte jet hned první jízdu, co sedíte poprvé za volantem po městě. Roztěkaní ze všeho kolem... Nic takového, hezky polehoučku, bez stresu. Bylo to fajn a naučili se jezdit všichni. Mohu jen doporučit! :)

Alena Nováková - studentka gymnázia